O nas

SDX Towles  to firma z pasją. Tą, którą wkładają w każdy dzień pracy jej założyciele – ludzie z ponad 20-sto letnim doświadczeniem na rynku  tekstylii  domowych  i reklamowym. Ale też napędzana pasją ludzi tworzących marki  DearDream  oraz  Challenge  Towles, jakie SDX Towels ma zaszczyt reprezentować w Polsce.

Marka Bear Dream została założona w 2005 roku przez Alijoš Malec, przedsiębiorcę , menedżera i inżyniera posiadającego jasną wizję opracowania wysokiej jakości ręczników. Od tego czasu firma stała się jednym z wiodących producentów ręczników drukowanych w Europie.

Marka Challenge Towels   powstała  z połączenia  pasji do  wypraw   górski oraz innowacji . Przez wiele lat poszukiwaliśmy rozwiązań, które będą dostosowane do potrzeb ludzi aktywnych sportowo i turystycznie. W dobie XXI wieku możemy zaoferować Państwu rozwiązania, ręczników szybkoschnących z włókien mikrofibry.

Dzięki mikrofibrze nasze produkty są lekkie, kompaktowe, małych rozmiarów i spełniające standardy jakie były kreowane, na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat.

Zapraszamy do współpracy agencje, drukarnie, hafciarnie, nasza oferta kierowana jest wyłącznie do pośredników.Nie prowadzimy sprzedaży bezpośredniej do klientów końcowych.

W celu otrzymania szczegółowych warunków sprzedaży oraz cenników prosimy wysłać wiadomość e-mail z danymi adresowymi na adres:

pawel@sdxtowels.pl lub skontaktować się telefonicznie pod numerem +48 22 206 38 11

Kontakt

SDX Towels Sp. z o.o.
ul. Nowogrodzka 31
01-511 Warszawa

Tel. +48 22 206 38 11
www.sdxtowles.pl
pawel@sdxtowels.pl