Opis technologii znakowania produktu

Opcje  znakowania produktu

Haft komputerowy


Ta efektowna technika znakowania wyróżnia się trwałością i odpornością na ścieranie i odbarwianie.. Nasza oferta obejmuje wykonanie haftu do 15 kolorów o maksymalnym rozmiarze 40×30 cm.

Sublimacja

Technologia znakowania artykułów reklamowych stosowana głównie przy nadrukach na tekstyliach np. Ręcznikach  z  mikrofibry . Dany logotyp bądź inskrypcję należy najpierw wydrukować na specjalnym nośniku przy użyciu odpowiednich tuszy sublimacyjnych, a następnie przenieść go na powierzchnię przedmiotu za pomocą specjalnej prasy. W ten sposób naniesione logo jest trwałe i odporne na pranie i czynniki chemiczne. Metodą sublimacji znakujemy na jasnych powierzchniach.

Tłoczenie  na gorąco 

Efektowna metoda znakowania, stosowana na  ręcznikach z  mikrofibry . Polega na trwałym odkształceniu materiału przez odpowiednie wtłaczanie matrycy w znakowaną powierzchnię. Matryca przygotowywana jest indywidualnie dla każdego logotypu.  Rozmiar   tłoczenia 10×15  cm

Tampodruk


Popularna technika nadruku na  ręcznikach  z  mikrofibry . Nadruki wykonujemy w kilku kolorach (1-4). Maksymalna powierzchnia nadruku to ok. 20×25  cm.

Metka z logo klienta

Satynowa metka z nadrukiem według projektu klienta.

Do zamawianych produktów tekstylnych istnieje możliwość zamówienia metki z dowolnym logo.

Materiał:Satyna

Minimalne zamówienie:300 szt.

Banderola papierowa

Zadrukowana według projektu klienta banderola

Banderola z nadrukiem klienta. Stosowana do pakowania ręczników, ścierek, koców z nadrukiem.

Materiał: papier

Minimalne zamówienie: 500 szt.